Sportowe osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej w Narewce

w I semestrze roku szkolnego 2021/2022

Sztafetowe Biegi Przełajowe - IMS

Skład sztafety dziewcząt: (kl.VIII a): Gryboś Wiktoria, Małyszko Weronika, Sawczuk Julia, Swatko Martyna, Łuszyńska Aleksandra ; (kl.VIII b): Lewsza Weronika, Krasnopolska Gabriela

Nauczyciele wf: A. Awruk, M. Krasnopolski

III miejscew Mistrzostwach Powiatu – 24.09.2021 Hajnówka

 

Skład sztafety chłopców: (kl.VIII a): Boreczko Paweł, Łuksza Bartosz, Wasilczyk Jan, Korczyński Łukasz ; (kl.VIII b): Jancewicz Łukasz, Łuszyński Aleks

Nauczyciele wf: A. Awruk, M. Krasnopolski

III miejscew Mistrzostwach Powiatu – 24.09.2021 Hajnówka

 

Turniej Tenisa Stołowego im. Jarosława Leszczyńskiego – 11.11.2021 Hajnówka

* kategoria: chłopcy Szkoły Podstawowe (IMS rocznik 2007–2008)

I miejsce – Lasota Oktawian – SP Narewka – kl. VIII b

V-VI miejsce – Ancutko Dawid – SP Narewka – kl. VIII b

* kategoria: chłopcy Szkoły Średnie (rocznik 2003–2006)

I miejsce – Lasota Oktawian – SP Narewka – kl. VIII b

 

Drużynowy Tenis Stołowy - ID

Skład zespołu chłopców: (kl.VII): Charkiewicz Błażej, Jastrzębski Borys, Piotrowski Eliasz ; (kl.Va): Oniskiewicz Paweł

Nauczyciel wf: M. Panfiluk

I miejscew Mistrzostwach Powiatu – 26.10.2021 Narewka

IV miejscew Igrzyskach Grupy Południowej – 06.11.2021 Dobrzyniewo Duże

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe - ID

Skład sztafety dziewcząt: (kl.VII): Skiepko Gabriela, Suchodoła Wiktoria, Gresiuk Agata ; (kl.Vb): Charkiewicz Zofia ; (kl.Va): Jaworska Rozalia, Gref Zuzanna, Milko Izabela

Nauczyciele wf: M. Panfiluk, M. Krasnopolski

I miejscew Mistrzostwach Powiatu – 24.09.2021 Hajnówka

 

Skład sztafety chłopców: (kl.VII): Charkiewicz Błażej, Stepaniuk Gabriel, Melesz Jakub ; (kl.IV): Melesz Jan, Zubrycki Sebastian ; (kl.Vb): Gresiuk Jacek

Nauczyciele wf: A. Awruk, M. Krasnopolski, M. Panfiluk

I miejscew Mistrzostwach Powiatu – 24.09.2021 Hajnówka

 

Drużynowy Tenis Stołowy - IMS

Skład zespołu dziewcząt: (kl.VIIIa): Łuszyńska Aleksandra, Sawczuk Julia ; (kl.VIIIb): Krasnopolska Gabriela

Nauczyciele wf: M. Krasnopolski, A. Awruk

I miejsce – w Mistrzostwach Powiatu – 28.10.2021 Narew

Skład zespołu chłopców: (kl.VIIIb): Czerniecki Janusz Ryszard, Ancutko Dawid, Jancewicz Łukasz, Łuszyński Aleks

Nauczyciel wf: M. Krasnopolski

II miejscew Mistrzostwach Powiatu – 28.10.2021 Narew

 

Drużynowe Biegi Przełajowe - IMS

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych – 05.10.2021 Hajnówka

Reprezentantki w kategorii dziewcząt: (kl.VIII a): Gryboś Wiktoria, Małyszko Weronika, Sawczuk Julia, Swatko Martyna, Łuszyńska Aleksandra ; (kl.VIII b): Lewsza Weronika, Krasnopolska Gabriela

  • kategoria: dziewczęta rocznik 2008

                             II miejsce – Krasnopolska Gabriela

                             V miejsce – Lewsza Weronika

  • kategoria: dziewczęta rocznik 2007

                                  II miejsce – Sawczuk Julia

                                  VII miejsce – Łuszyńska Aleksandra

Reprezentanci w kategorii chłopców: (kl.VIII a): Boreczko Paweł, Łuksza Bartosz, Wasilczyk Jan, Korczyński Łukasz ; (kl.VIII b): Jancewicz Łukasz, Łuszyński Aleks, Ancutko Dawid, Filinowicz Andrzej Igor

  • kategoria: chłopcy rocznik 2008

 V miejsce – Jancewicz Łukasz

 

Drużynowe Biegi Przełajowe - ID

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych – 05.10.2021 Hajnówka

Reprezentantki w kategorii dziewcząt: (kl.IV): Biedrycka Maja, Sawicka Martyna, Szwarc Diana, Wasilczyk Gabriela; (kl.Va): Gref Zuzanna, Jaworska Rozalia, Milko Izabela; (kl.Vb): Adamowicz Maja, Charkiewicz Zofia, (kl.VII): Gresiuk Agata, Skiepko Gabriela

  • kategoria: dziewczęta rocznik 2010

                             VI miejsce – Jaworska Rozalia

                             IX miejsce – Charkiewicz Zofia

 Reprezentanci w kategorii chłopców: (kl.III): Czekunow Błażej; (kl.IV): Bartoszuk Damian, Kamieński Jakub, Melesz Jan; (kl.Va): Bielawski Mikołaj, Kotelczuk Jakub, Oniskiewicz Paweł; (kl.Vb): Gresiuk Jacek, Gołubowski Dawid; (kl.VII): Krynicki Michał, Melesz Jakub, Piotrowski Eliasz, Stepaniuk Gabriel

  • kategoria: chłopcy rocznik 2011

                             II miejsce – Melesz Jan

  • kategoria: chłopcy rocznik 2010

                             V miejsce – Gresiuk Jacek

                             VII miejsce – Gołubowski Dawid

                             VIII miejsce – Bielawski Mikołaj

  • kategoria: chłopcy rocznik 2009

                                  I miejsce – Melesz Jakub

                                  IX miejsce – Stepaniuk Gabriel

                                  X miejsce – Piotrowski Eliasz

 

W klasyfikacji drużynowej dziewcząt i chłopców w kategorii ID + IMS Szkoła Podstawowa w Narewce zajęła II miejsce w skali liczebnej awansów do półfinałów wojewódzkich. Ogółem 14 zawodników/zawodniczek SP Narewka uzyskało awans do Półfinałów Wojewódzkich w Supraślu , które odbędą się 29.03.2022 r .

Do startu w w/w zawodach sportowych uczniów przygotowywali n-le wf  SP w Narewce (Alina Awruk, Mirosław Krasnopolski, Michał Panfiluk).

Instagram Gmina Narewka

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 1114

Powrót na początek strony