OSP Narewka zwycięzcą Strażackiego Turnieju Piłki Siatkowej!

Puchar Wójta Gminy Narewka - nagroda główna w STRAŻACKIM TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ, który miał miejsce 22 stycznia br., nie wyjechał poza granice gminy Narewka! Zwycięzcami sportowych rozgrywek, które odbyły się na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Narewce, została drużyna strażaków-ochotników z OSP Narewka. Gratulujemy!

Uroczystego wręczenia nagród zdobywcom trzech pierwszych miejsc na podium dokonali: Wójt Gminy Narewka - Jarosław Gołubowski oraz Komendant Powiatowy PSP w Hajnówce - st. bryg. Piotr Koszczuk. Trafiły do nich zestawy pamiątkowych gadżetów oraz odzieży z promocyjnym logotypem Gminy Narewka: "Narewka Naturalnie!"

Jak komentuje główny organizator tego sportowego wydarzenia - Wójt Gminy Narewka: "Strażacki Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Narewka stał na bardzo wysokim poziomie sportowym. Trzeba przyznać, że ręce same składały się do oklasków. Dużo "walki " na parkiecie, składne akcje i zaangażowanie zawodników z pewnością zadowoliły niejednego kibica!"

Najlepsza okazała się drużyna OSP Narewka, a drugie miejsce zajęła OSP Białowieża. Na pozycji trzeciej znalazła się natomiast PSP Hajnówka, w związku z czym czwarta lokata przypadła dla OSP Michałowo.
Serdecznie dziękujemy współorganizatorom Turnieju: OSP Narewka oraz Pani Alinie Awruk i Panu Michałowi Panfilukowi - nauczycielom wuefu ze Szkoły Podstawowej  Narewce, a zarazem turniejowym sędziom. Ogrom podziękowań kierujemy również w stronę wszystkich przybyłych zawodników oraz obecnych widzów i kibiców! 
 
Instagram Gmina Narewka

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 521

Powrót na początek strony