Osiągnięcia sportowe uczniów SP w Narewce w roku szkolnym 2022/2023

ID – Igrzyska Dzieci – rocznik 2010 i młodsi IMS – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – rocznik 2009-2008

Sztafetowe Biegi Przełajowe - IMS

Skład sztafety chłopców: (kl.VIII): Charkiewicz Błażej, Jastrzębski Borys, Kozłowski Sebastian, Krynicki Michał, Melesz Jakub, Piotrowski Eliasz, Biedrycki Gabriel

Nauczyciele wf: M. Panfiluk, M. Krasnopolski

I miejscew Mistrzostwach Powiatu – 27.09.2022 Hajnówka

Sztafetowe Biegi Przełajowe - ID

Skład sztafety dziewcząt: (kl.VI a): Jaworska Rozalia, Gref Zuzanna, Milko Izabela; (kl.VI b): Charkiewicz Zofia, Adamowicz Maja, Hajduk Paulina;

(kl. V): Szwarc Diana, Wasilczyk Gabriela

Nauczyciele wf: A. Awruk, M. Krasnopolski

I miejscew Mistrzostwach Powiatu – 27.09.2022 Hajnówka

Skład sztafety chłopców: (kl.VI a): Bielawski Mikołaj; (kl.VI b): Gołubowski Dawid Mikołaj, Nieścieruk Piotr, Siemieniaka Bartosz; (kl.V): Melesz Jan, Zubrycki Sebastian

Nauczyciele wf: A. Awruk, M. Krasnopolski

I miejscew Mistrzostwach Powiatu – 27.09.2022 Hajnówka

Szachy drużynowe - IMS

Skład zespołu: (kl.VIII): Rudkiewicz Partycja, Jastrzębski Borys, Charkiewicz Błażej, Wiącek Bartosz

Nauczyciel wf: M. Panfiluk

III miejsce – w Mistrzostwach Powiatu – 27.10.2022 Białowieża

Drużynowy Tenis Stołowy - IMS

Skład zespołu dziewcząt: (kl.VIII): Skiepko Gabriela, Suchodoła Wiktoria, Samotik Zuzanna, Hajduk Natalia

Nauczyciel wf: M. Panfiluk

II miejsce – w Mistrzostwach Powiatu – 9.11.2022 Hajnówka

Skład zespołu chłopców: (kl.VIII): Jastrzębski Borys, Panfiluk Bartosz, Melesz Jakub, Charkiewicz Błażej

Nauczyciel wf: M. Panfiluk

II miejscew Mistrzostwach Powiatu – 9.11.2022 Hajnówka

Drużynowe Biegi Przełajowe - IMS

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych – 24.10.2022 Hajnówka

Reprezentantki w kategorii dziewcząt: (kl.VIII): Gresiuk Agata, Rudkiewicz Patrycja, Skiepko Gabriela, Suchodoła Wiktoria

  • kategoria: dziewczęta rocznik 2009

                             XII miejsce – Suchodoła Wiktoria

Reprezentanci w kategorii chłopców: (kl.VIII): Charkiewicz Błażej, Jastrzębski Borys, Kozłowski Sebastian, Panfiluk Bartosz, Melesz Jakub, Piotrowski Eliasz

  • kategoria: chłopcy rocznik 2009

I miejsce – Melesz Jakub

IV miejsce – Jastrzębski Borys

VIII miejsce – Piotrowski Eliasz

W klasyfikacji drużynowej dziewcząt i chłopców w kategorii ID + IMS Szkoła Podstawowa w Narewce zajęła II miejsce w skali liczebnej awansów do półfinałów wojewódzkich. Ogółem 16 zawodników/zawodniczek SP Narewka uzyskało awans do Półfinałów Wojewódzkich w Supraślu, które odbędą się 19.04.2023 r .

Do startu w w/w zawodach sportowych uczniów przygotowywał n-l wf  SP w Narewce p. Michał Panfiluk.

 

….......................................................................................................................…................................................................................................................................

Drużynowe Biegi Przełajowe - ID

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych – 24.10.2022 Hajnówka

Reprezentantki w kategorii dziewcząt: (kl. IV): Krasowska Milena, Milko Julia, Panfiluk Julia; (kl.V): Artemiuk Kinga, Szwarc Diana, Wasilczyk Gabriela; (kl.VI a): Gref Zuzanna, Jaworska Rozalia, Milko Izabela, Karpiuk Antonina; (kl.VI b): Adamowicz Maja, Charkiewicz Zofia, Hajduk Paulina;

  • kategoria: dziewczęta rocznik 2012

IV miejsce – Krasowska Milena

XI miejsce – Milko Julia

  • kategoria: dziewczęta rocznik 2010

III miejsce – Jaworska Rozalia

IV miejsce – Milko Izabela

VI miejsce – Charkiewicz Zofia

VIII miejsce – Karpiuk Antonina

Reprezentanci w kategorii chłopców: (kl.IV): Czekunow Błażej, Basałaj Jakub, Biel Oliwier, Drewnowski Piotr, Oniskiewicz Szymon, Topór-Futer Aleksander; (kl.V): Bielski Paweł, Kamieński Jakub, Ławrynowicz Jakub, Melesz Jan, Zubrycki Sebastian; (kl.VI b): Gresiuk Jacek, Gołubowski Dawid Mikołaj, Nieścieruk Piotr, Oniskiewicz Antoni, Siemieniaka Bartosz;

  • kategoria: chłopcy rocznik 2012

III miejsce – Czekunow Błażej

  • kategoria: chłopcy rocznik 2011

I miejsce – Melesz Jan

III miejsce – Zubrycki Sebastian

  • kategoria: chłopcy rocznik 2010

III miejsce – Nieścieruk Piotr

VIII miejsce – Oniskiewicz Antoni

IX miejsce – Siemieniaka Bartosz

W klasyfikacji drużynowej dziewcząt i chłopców w kategorii ID + IMS Szkoła Podstawowa w Narewce zajęła II miejsce w skali liczebnej awansów do półfinałów wojewódzkich. Ogółem 16 zawodników/zawodniczek SP Narewka uzyskało awans do Półfinałów Wojewódzkich w Supraślu , które odbędą się 19.04.2023 r .

Do startu w w/w zawodach sportowych uczniów przygotowywali n-le wf  SP w Narewce (Alina Awruk, Mirosław Krasnopolski, Michał Panfiluk).

NAJLEPSZE  SZKOŁY  W  POWIATOWYCH   IGRZYSKACH  DZIECI  w drużynowych biegach przełajowych – 21.10.2022 Hajnówka

rocznik 2010 i młodsi:

kategoria: dziewczęta

I miejsce – SP 2 Hajnówka – 518 pkt

II miejsce – SP Narewka – 513 pkt

III miejsce – SP 1 Hajnówka – 482 pkt

kategoria: chłopcy

I miejsce – SP Narewka – 642 pkt

II miejsce – SP 4 Hajnówka – 546 pkt

III miejsce – SP Kleszczele – 506 pkt

NAJLEPSZE  SZKOŁY  W  POWIATOWYCH   IGRZYSKACH  MŁODZIEŻY  SZKOLNEJ  w drużynowych biegach przełajowych – 21.10.2022 Hajnówka

rocznik 2008-2009:

kategoria: dziewczęta

I miejsce – SP 3 Hajnówka – 511 pkt

II miejsce – SP 2 Hajnówka – 250 pkt

III miejsce – SP Czyże – 197 pkt

 

kategoria: chłopcy

I miejsce – SP 3 Hajnówka – 337 pkt

II miejsce – SP 2 Hajnówka – 267 pkt

III miejsce – SP Narewka – 236 pkt

I Bieg Pamięci Sybiraków – 13.X.2022 Białowieża

Reprezentantki w kategorii dziewcząt: Artemiuk Kinga, Wasilczyk Gabriela, Szwarc Diana, Gresiuk Agata, Suchodoła Wiktoria, Skiepko Gabriela

  • kategoria: dziewczęta klasa VII-VIII

II miejsce – Suchodoła Wiktoria

III miejsce – Gresiuk Agata

Reprezentanci w kategorii chłopców: Melesz Jan, Ławrynowicz Jakub, Kamieński Jakub, Zubrycki Sebastian, Jastrzębski Borys, Melesz Jakub, Charkiewicz Błażej, Kozłowski Sebastian, Krynicki Michał

  • kategoria: chłopcy klasa V-VI SP

I miejsce – Melesz Jan

  • kategoria: chłopcy klasa VII-VIII

I miejsce – Melesz Jakub

II miejsce – Jastrzębski Borys         

 

Drużynowy Tenis Stołowy - IMS

Skład zespołu dziewcząt: (kl.VIII): Skiepko Gabriela, Suchodoła Wiktoria, Samotik Zuzanna, Hajduk Natalia

Nauczyciel wf: M. Panfiluk

II miejsce – w Mistrzostwach Powiatu – 9.11.2022 Hajnówka

Skład zespołu chłopców: (kl.VIII): Jastrzębski Borys, Panfiluk Bartosz, Melesz Jakub, Charkiewicz Błażej

Nauczyciel wf: M. Panfiluk

II miejscew Mistrzostwach Powiatu – 9.11.2022 Hajnówka

Drużynowy Tenis Stołowy - IMS

Skład zespołu chłopców: (kl.VIII): Jastrzębski Borys, Panfiluk Bartosz, Melesz Jakub, Charkiewicz Błażej

Nauczyciel wf: M. Panfiluk

V-VI miejscew Finale Grupy Południowej Igrzysk Młodzieży Szkolnej

                          Województwa Podlaskiego w Drużynowym Tenisie 

                          Stołowym Chłopców – 21.11.2022 Dobrzyniewo Duże

Instagram Gmina Narewka

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 1507

Powrót na początek strony