Mikołajkowy Turniej Darta

31 osób – tylu zawodników przystąpiło do Mikołajkowego Turnieju Darta, jaki odbył się 10 grudnia w godzinach okołopołudniowych w Siemianówce. Tutejsza świetlica przez ponad 2 godziny wprost „tętniła życiem”, a odnotowana frekwencja zaskoczyła samych organizatorów, którzy nie spodziewali się tak dużego zainteresowania tego rodzaju przedsięwzięciem. Wzięli w nim udział dzieci i młodzież z różnych miejscowości gminy Narewka oraz kilka osób z Ukrainy, podzieleni następnie na trzy grupy zawodników. Pierwszą stanowiły maluszki w wieku 4-5 lat, drugą dzieci od 7 do 10 roku życia, a wśród starszaków znaleźli się zawodnicy od 11 do 14 lat.

Turniej polegający na strzelaniu rzutkami do tarcz i zbieraniu cennych punktów, których łączna suma decydowała o ostatecznym zwycięstwie, umilały przez cały czas jego trwania klimatyczne, zimowe piosenki, dające poczuć atmosferę nadchodzących świąt, a także strojna choinka, udekorowana przepięknymi ozdobami na szydełku.

Poza wrażeniami dla oka i ucha, nie zabrakło również czegoś słodkiego „na ząb”, a to dzięki przychylności i zaangażowaniu pań z miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich „Jezioranki” oraz Radnej Gminy Narewka – pani Barbary Biryckiej, które przygotowały mnóstwo smakowitych wypieków. Raz jeszcze pięknie dziękujemy za kulinarny wkład w organizację Turnieju!

Aktywne przedpołudnie z dreszczykiem emocji zakończyło się oficjalnym podsumowaniem i odczytem wyników. I tak oto nagrody oraz Puchary Prezesa Młodzieżowego Klubu Sportowego "Białe Żubry" Narewka trafiły na ręce:

Zuzanny Łuksza - I miejsce

Pawła Zubryckiego - II miejsce

Sebastiana Ciesnowskiego - III miejsce

 …a Puchary Wójta Gminy Narewka powędrowały do:

Jakuba Kamieńskiego - I miejsce

Pawła Bielskiego - II miejsce

Pawła Oniskiewicza - III miejsce

Gratulujemy wygranej i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach w przyszłości!

 W imieniu nieobecnego na wydarzeniu z przyczyn osobistych Wójta Gminy Narewka – Jarosława Gołubowskiego składamy również serdeczne podziękowania za okazaną „pomoc na miejscu” sołtysowi Tarnopola – panu Jerzemu Bielskiemu oraz Zarządowi MKS „Białe Żubry” Narewka, a w szczególności Prezesowi – Jarosławowi Kamieńkiemu oraz członkowi – Dariuszowi Jastrzębskiemu.

Instagram Gmina Narewka

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 1287

Powrót na początek strony