Aktualności

logo województwo podlaskie.jpg

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego wychodzi z inicjatywą organizacji wydarzenia promującego wypoczynek w województwie podlaskim, ze szczególnym uwzględnieniem regionów przygranicznych.

piknik charytatywny .jpg

Piknik charytatywny na rzecz naszych podopiecznych pod hasłem "Z miłości do każdej chwili"

goz.jpg

Projekt realizowany jest w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

Zaproszenie na spotkania konsultacyjne.jpg

W imieniu lidera projektu pn. „Pisa – Narew – szlak aktywnej turystyki wodnej” zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących możliwości komercjalizacji Produktu Turystycznego, planowanego do utworzenia w ramach całego projektu.

Grafika4.png

W związku ze wzrostem przestępczości z wykorzystaniem skradzionych danych osobowych* Ministerstwo Cyfryzacji wprowadziło usługę Zastrzeż PESEL.

Ilustracja do artykułu herb_Gminy_Narewka_mini.png

Zawiadomienie w sprawie zebrania organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Hajnówce w związku z planowanym scaleniem dla obiektu „Ochrymy i inne”

czerwiec badanie ankietowe.jpg

W terminie od 1 do 28 czerwca 2024 roku realizowane jest badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego.

Ilustracja do artykułu herb_Gminy_Narewka_mini.png

KOMUNIKAT 3/2024 PRZERWA W PRACY GMINNEGO CENTRUM REHABILITACJI W NAREWCE

Ilustracja do artykułu herb_Gminy_Narewka_mini.png

Zawiadamiamy o zwołaniu " II " sesji Rady Gminy Narewka, która odbędzie się 29.05.2024 (środa) o godzinie 09:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Narewka - 1 piętro.

Instagram Gmina Narewka
Powrót na początek strony