Narciarstwo biegowe w Gminie Narewka

20 lutego miało miejsce oficjalne otwarcie nowej trasy narciarskiej, która swój bieg rozpoczyna i kończy przy miejscu postoju pojazdów „Pod Dębami” w Świnorojach. Symbolicznego przecięcia wstęgi, w związku z „uruchomieniem” 4,5 kilometrowej pętli, dokonali: Wójt Gminy Narewka - Jarosław Gołubowski oraz Nadleśniczy Nadleśnictwa Browsk – Tomasz Gałęzia.

Trasa przez cały weekend cieszyła się dużym zainteresowaniem, a korzystający z niej narciarze ocenili ją jako zdecydowanie atrakcyjną formę spędzenia wolnego czasu. Co prawda śniegu z każdym dniem ma ubywać, ale wciąż jeszcze jest szansa na narciarską, zimową rozrywkę w puszczy!

Jeśli nie macie odpowiedniego sprzętu, wypożyczycie go w:
STANICY KAJAKOWEJ w NAREWCE -> 85 685 80 62 (poniedziałek-piątek, 8:00-15:00)

Wypożyczenia w weekendy możliwe tylko po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerem 510 069 656 (w godzinach 9:00 – 13:00).

I jeszcze jedna dobra informacja! W odpowiedzi na prośby rodziców dzieci z naszej gminy, na STADIONIE w NAREWCE został przygotowany specjalny TOR NARCIARSKI dla najmłodszych. Zachęcamy do korzystania, a przy okazji zawiadamiamy, iż uczniowie SP Narewka mogą wypożyczać niezbędne akcesoria narciarstwa biegowego BEZPŁATNIE za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej.

UWAGA! Wymagana obecność rodzica, który podpisze stosowny dokument użyczenia!

Nie marnujcie więc czasu i rezerwujcie sprzęt choćby dziś! "Białe szaleństwo" wciąż jest w zasięgu ręki!

Instagram Gmina Narewka

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 258

Powrót na początek strony