Galeria w Narewce z tytułem "NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO 2022"!

Miło jest nam poinformować, iż Galeria im. Tamary Sołoniewicz w Narewce otrzymała wyróżnienie w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny w Województwie Podlaskim. Uroczysta Gala wręczenia nagród odbyła się 14 listopada 2022 r. w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku.

Galeria znalazła się wśród znamienitych kandydatur z całego województwa. Dyplom odebrała instruktor kultury z Galerii - Katarzyna Bielawska wraz z Wójtem Gminy Narewka  Jarosławem Gołubowskim.

Galeria w Narewce serdecznie dziękuje Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej za dostrzeżenie i docenienie jej pracy. Podziękowania składa również Urzędowi Gminy Narewka za wsparcie wszelkich działań, jakie są w niej realizowane. Dziękuje ponadto dyrektorowi artystycznemu - panu Borysowi Łabeda z Pracowni Graficznej labeda.design - za projekt graficzny identyfikacji wizualnej Galerii Narewka.

Dziękujemy również Państwu - sympatykom i turystom odwiedzającym Galerię za dobre słowa, stanowiącym istotną ocenę naszej pracy. Dziękujemy artystom, rękodzielnikom, dziennikarzom, naukowcom, którzy podczas badań naszego regionu zawsze kierują swoje kroki do Galerii, nauczycielom, kwaterodawcom i wielu innym, którzy współtworzą Galerię.

Źródło informacji i zdjęć: https://www.facebook.com/GaleriaNarewka

Instagram Gmina Narewka

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 1721

Powrót na początek strony