Turystyka lista

Lista stron

 • mini bon turyst.png

  Bon turystyczny ciągle do wykorzystania

  Polski bon turystyczny to program, który powstał w okresie pandemii, by zachęcić Polaków do podróżowania po kraju. Zgodnie z założeniami, każde dziecko do 18 r. ż. dostaje 500 zł do wykorzystania na wyjazd, w przypadku osób niepełnosprawnych kwota ta wynosi 1000 zł.

 • gmina alum nimi.png

  Album pt. "NAREWKA"

  Gmina Narewka – kraina spokoju, dziewiczej przyrody, bioróżnorodności i naturalnego piękna. Miejsce, które raz odwiedzone, zachęca do dalszego odkrywania jego zakątków, prezentujących o każdej porze roku zupełnie inne, aczkolwiek równie inspirujące oblicza...

 • 315714665_674884087447583_851100674049919046_n.jpg

  Certyfikat Polskiego Systemu Informacji Turystycznej dla Punktu IT w Narewce!

  Taką nagrodę odebrał w dniu 14 listopada 2022 r. Wójt Gminy Narewka - Jarosław Gołubowski, reprezentując na Gali XIX Edycji Konkursu na "Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Podlaskiego 2022" Punkt Informacji Turystycznej przy Stanicy Kajakowej w Narewce - jednostkę podległą Urzędowi Gminy Narewka, która pomyślnie ukończyła proces certyfikacji, prowadzonej w 2022 r. przez Podlaską Regionalną Organizację Turystyczną.

 • galeria mini.png

  Galeria w Narewce z tytułem "NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO 2022"!

  Miło jest nam poinformować, iż Galeria im. Tamary Sołoniewicz w Narewce otrzymała wyróżnienie w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny w Województwie Podlaskim. Uroczysta Gala wręczenia nagród odbyła się 14 listopada 2022 r. w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku.

 • szkolenie.jpg

  Darmowe konsultacje dla agroturystyk oraz małych obiektów noclegowych

  Fundacja Modern Tourism Center realizuje projekt pt.: „Obywatele dla zrównoważonego rozwoju w turystyce” i zaprasza właścicieli i pracowników agroturystyk oraz małych obiektów noclegowych do udziału w darmowych konsultacjach dotyczących rozwijania działalności zgodnie z polityką zrównoważonego rozwoju oraz dołączenia do Forum Obywatelskiego Turystyki Zrównoważonego Rozwoju – przestrzeni poświęconej zdobywaniu wiedzy i wymianie doświadczeń dotyczącej wprowadzania proekologicznych rozwiązań w działalności turystycznej.

 • zmn_IMG_0915.jpg

  Piaszczyste boisko do gry w piłkę plażową

  Co prawda lato powoli dobiega końca, to jednak nie tracimy nadziei na wiele słonecznych chwil w nadchodzącym wrześniu. W Regionie Puszczy Białowieskiej jest to bowiem cieszący się nie mniejszą popularnością wśród turystów miesiąc, który chętnie wybierają, planując swoje urlopowe wojaże.

 • IMG_0526.JPG

  Wakacyjna Narewka kusi kolorami...

  W ciepłe letnie dni błogi relaks w samym sercu Narewki nad rzeką rokuje wyjątkowo dobrze... Tutejsza plaża staje się coraz atrakcyjniejsza, a w najbliższej przestrzeni nie brakuje sposobów na spędzenie wolnego czasu.

 • zmn_IMG_8466.jpg

  Panteon Bogów Słowiańskich i Makatka Narewkowska

  Serdecznie zapraszamy do oglądania imponujących rzeźb w drewnie, które powstały w ramach "MIĘDZYNARODOWEGO PLENERU RZEŹBIARSKIEGO - NAREWKA 2021". Postaci słowiańskich bogów wraz z oryginalnymi drewnianymi sofami wypoczynkowymi zlokalizowane są na skwerku przy Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Nowej 3A w Narewce.

 • received_213527556644967.jpeg

  Ośrodek Turystyczno-Rekreacyjny na Starym Dworze - cennik usług

  Gorące, upalne lato na Starym Dworze właśnie się zaczyna. Zapraszamy po wodne atrakcje i do plażowania nad Zalewem Siemianówka w gminie Narewka.

 • IMG_7490.JPG

  Rozkwitająca Narewka zaprasza w swoje gościnne progi...

  Polecamy spacery klimatycznymi uliczkami oraz odwiedziny w miejscach, w których czas płynie wolniej... Jednocześnie zawiadamiany, iż od 1 lipca 2022 r. przestaje obowiązywać czasowy zakaz przebywania w pasie przygranicznym z Białorusią. Od tego momentu turyści odwiedzający Region Puszczy Białowieskiej swobodnie zwiedzą również sąsiednią Białowieżę oraz inne malownicze miejscowości naszego regionu, w tym: Babią Górę, Gruszki, Stare i Nowe Masiewo. Gorąco zapraszamy na wakacyjne wojaże w nasze strony w imieniu całej lokalnej branży turystycznej!

Powrót na początek strony