Jak zwiedzać Region Puszczy Białowieskiej z uwzględnieniem ograniczeń w strefie nadgranicznej

czyli nowy mini-przewodnik po "Krainie Żubra", z którego dowiecie się o aktualnie dostępnych i wartych odwiedzenia miejscach oraz czekających na Was atrakcjach!

Pojawiające się z dnia na dzień kolejne zwiastuny wiosny, okraszone blaskiem marcowego słońca, coraz częściej kuszą i zachęcają do opuszczania swoich przysłowiowych "czterech ścian" oraz spędzania wolnych chwil w ciekawych, często nieodkrytych jeszcze miejscach... Do takich wizyt w celu dostrzeżenia i docenienia magii oraz piękna Regionu Puszczy Białowieskiej zachęcamy zarówno każdego "tutejszego", jak i turystów z zewnątrz.

Zdecydowanie pomocny będzie tutaj nowy mini-przewodnik:

https://bialowieza.travel/images/Pliki/Region-Puszczy-Bialowieskiej---Poza-Strefa.pdf?fbclid=IwAR1MUU5qG6ix7gGUkOM3Qm3jKemCDRliSWzZYMOM9Xw0--NWmu4LFnde0WY

(przygotowany przez stowarzyszenie LOT "Region Puszczy Białowieskiej", którego członkiem jest Gmina Narewka), z jakiego dowiecie się o dostępnych aktualnie miejscach i ich atrakcjach.

Polecamy uwadze wszystkim sympatykom "Krainy Żubra" - zwłaszcza tym, którzy nie mieli dotąd okazji przekonać się o jej wyjątkowości osobiście. Serdecznie zapraszamy!

RPB jak zwiedzac.jpg

Instagram Gmina Narewka

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 857

Powrót na początek strony