Informacja Turystyczna na INSTAGRAMIE

czyli nowy nośnik promocji Gminy Narewka!

Gmina Narewka to tereny chętnie odwiedzane przez turystów, a miniony sezon wakacyjny - inny niż wszystkie ze względu na pandemię - pokazał nam, że może ona okazać się szczególnie atrakcyjna dla tych, którzy po tygodniach spędzonych w przysłowiowych zamkniętych czterech ścianach, np. w wielkomiejskich blokowiskach, szukają przede wszystkim przestrzeni, wolności i kontaktu z naturą... A te wszystkie walory zdecydowanie posiadamy!

Żeby móc przybliżać Wam piękno, klimat i magię naszych stron na bieżąco oraz odkrywać przed Wami to, co być może nie dla wszystkich jest znane, otworzyliśmy specjalny PROFIL PUNKTU INFORMACJI TURYSTYCZNEJ w NAREWCE na INSTAGRAMIE: https://www.instagram.com/itnarewka/

Stanie się on źródłem cennych informacji o ciekawych miejscach i atrakcjach, a przepiękne fotografie podpowiedzą, gdzie jeszcze warto zajrzeć i czego spróbować... : )

Jeśli zaś po informację turystyczną zechcecie sięgnąć osobiście i dowiedzieć się jeszcze więcej, zapraszamy do samej siedziby wspomnianego Punktu, przy ul. Hajnowskiej 33. Czeka tu na Was licencjonowana przewodniczka po województwie podlaskim, która opowie m.in. o szlakach turystycznych, historii, kulturze, zabytkach i tradycjach lokalnej społeczności.

Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Do zobaczenia!

 

 

 

Instagram Gmina Narewka

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 126

Powrót na początek strony