Sukces filmu promocyjnego "NarewkaNaturalnie!" na Festiwalu FilmAT!

CERTYFIKAT KWALIFIKACJI DO FINAŁU KONKURSU 16. Edycji Festiwalu FilmAT – taką nagrodą wyróżniono wyprodukowany przez Urząd Gminy Narewka film promocyjny pt. „NAREWKA NATURALNIE!”, nagrany w formule tzw. "longu" - bez przerw, bez cięć.

Znamienite grono jurorów nadmienionego Festiwalu: http://eng.filmat-festival.com/jury/, obradujących pod kierownictwem przewodniczącej narodowego jury - dyrektora Czech Tourism Office w Polsce, na Litwie i Łotwie - pani Ivany Bilkovej, doceniło nowy materiał promocyjny Gminy Narewka, odznaczając go honorowym certyfikatem w kategorii "FILM OF THE CITY" (Film promocyjny miasta).

Poddany ocenie jurorskiej materiał filmowy został wzbogacony na potrzeby niniejszego Festiwalu o przekład tekstu występującej w nim piosenki na język angielski, co stanowi w tym momencie wartość dodaną naszego klipu. Zerknijcie sami na jego wersję finalną, opublikowaną na oficjalnej stronie Festiwalu: http://eng.filmat-festival.com/winners-2021-tc4/

Jak możemy przeczytać w reportażu z tegorocznego "FilmAT": „Wszystkie nagrody są ważne, bo filmy oceniają profesjonaliści, wydając ostateczną ocenę często po bardzo długiej dyskusji. (...) Bardzo ciekawe filmy przyszły z najdalszych zakątków świata: z Afryki, Australii, Japonii, Rosji. O najwyższe nagrody walczyły także reprezentacje takich silnych europejskich kierunków turystycznych jak Hiszpania, Portugalia, Włochy, Cypr, Bułgaria, czy Chorwacja. Niezawodną pozycję wśród uczestników zajmuje zawsze Austria na czele z niezwykłym pod względem kulturowym Wiedniem. Cieszymy się także, że filmy polskie są na coraz wyższym poziomie i to nie tylko z dużych miast i instytucji, ale także te promujące lokalną turystykę.”

Nasz film - w wersji z napisami w języku angielskim - opublikowaliśmy także na oficjalnym kanale YouTube Gminy Narewka, gdzie obejrzycie go w jakości HD: https://www.youtube.com/watch?v=mWRYAbU2MCY, a dzięki wspomnianemu tłumaczeniu stanie się on przystępny również dla potencjalnego turysty z zagranicy.


Warto wiedzieć!

Festiwal "FilmAT" jest polskim członkiem Międzynarodowej Organizacji Festiwali Filmów Turystycznych – CIFFT (Comité International des Festivals du Film Touristique) z siedzibą w Wiedniu. Celem festiwalu jest prezentacja najnowszych trendów w dziedzinie filmów dokumentalnych, reportaży telewizyjnych, komunikacji turystycznej, filmów korporacyjnych i instytucjonalnych oraz ocena produkcji audiowizualnych w zależności od ich poziomu artystycznego i możliwości wpływania na grupę docelową. Festiwal wspiera rozwój krajowych i zagranicznych produkcji oraz organizuje odrębny konkurs filmowy dla filmów polskich oraz filmów z całego świata.

Instagram Gmina Narewka

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 625

Powrót na początek strony