Coraz atrakcyjniejsze centrum Narewki...

czyli nowe obiekty małej architektury zachęcają do odwiedzin.

Z początkiem września b.r. w centrum Narewki pojawił się nowy obiekt rekreacyjno-rozrywkowy – imponujących rozmiarów drewniany STATEK PIRACKI, stanowiący świetną atrakcję oraz narzędzie zabawy zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Jest to wspaniała propozycja zarówno na słoneczne, jak i pochmurne dni. W zależności od pogody odpowiednio prowokuje on bowiem najmłodszych do uruchomienia swojej wyobraźni i puszczenia wodzy fantazji!

Na wolne chwile polecamy również GRY logiczne i rozrywkowe: w szachy, chińczyka, ping-ponga czy piłkarzyki, przy zlokalizowanych w okolicy miejscowego amfiteatru solidnych stołach do gier plenerowych „pod chmurką”. Figury szachowe oraz piłeczki do "piłkarzyków" wypożyczyć można w pobliskiej Stanicy Kajakowej w godzinach jej pracy (pon-pt; 8:00-16:00).

Zachęcamy do korzystania z rekomendowanych obiektów oraz jak najczęstszego odwiedzania rozbudowującej się i sukcesywnie piękniejącej narewczańskiej strefy rekreacyjno-wypoczynkowej, będącej centralną wizytówką samej miejscowości!

Wskazane obiekty małej architektury zakupione zostały przez Gminę Narewka w ramach projektu pt. „Rewitalizacja Narewki poprzez renowację i nadanie nowych funkcji przestrzeni publicznej”, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej VIII Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej Działania 8.6 Inwestycje na rzecz rozwoju lokalnego priorytet inwestycyjny. 9.4 Inwestycje dokonywane w kontekście strategii na rzecz rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczeństwo.

Instagram Gmina Narewka

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 562

Powrót na początek strony