Stanica Kajakowa w Narewce

W centrum miejscowości Narewka, nad brzegiem malowniczej rzeki o tej samej nazwie, znajduje się Stanica Kajakowa, która pełni także funkcję informacji turystycznej, bazy noclegowej oraz pola namiotowego wraz z campingiem. Stabilny pomost na rzece umożliwia bezpieczne zejście do wody, a doświadczony personel pomaga w ustaleniu odpowiedniej trasy spływu. Wyposażenie ośrodka zadowoli każdego turystę odwiedzającego naszą gminę. Latem istnieje możliwość pływania kajakiem czy wypożyczenia roweru (wodnego lub tradycyjnego), natomiast zimą - przy odpowiedniej pokrywie śnieżnej - akcesoriów do narciarstwa biegowego.

Teren wokół Stanicy Kajakowej jest ogrodzony, posiada wygodny parking i wiatę ogniskową. Nieopodal znajduje się zbiornik retencyjny z ławeczkami i niewielkim pomostem, a także strefa odpoczynku i relaksu w samym sercu Narewki: z piaszczystą plażą, klimatycznymi parasolami, hamakami do leżakowania oraz nowoczesnym placem zabaw i statkiem pirackim! W pobliżu zlokalizowany jest również amfiteatr, który zwłaszcza w sezonie letnim tętni życiem i zaprasza na różnego rodzaju widowiska artystyczne.

Sezon Kajakowy w Narewce rozpoczęty!

Zapraszamy do korzystania z oferty Stanicy Kajakowej w Narewce!

Wszystkie osoby zainteresowane organizacją spływów lub indywidualnym skorzystaniem z kajaków Stanicy Kajakowej w Narewce zapraszamy do kontaktu z Biurem Turystyki Aktywnej „NES-TUR” Jerzy Nesteruk, które w 2024 r. prowadzi wynajem naszych kajaków.

Rezerwuj już dziś!

Rezerwacje rowerów – 85 685 80 62 (Stanica Kajakowa i Punkt Informacji Turystycznej w Narewce)

Rezerwacje kajaków – 608 444 536 (Nes-Tur)

 

Instagram Gmina Narewka
Powrót na początek strony