Konkurs o ZŁOTE INDEKSY

Wychodząc naprzeciw młodym osobom, które są ambitne i chciałyby kontynuować edukację na szczeblu szkolnictwa wyższego, Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna zdecydowała się zorganizować konkurs, w którym do wygrania jest 20 indeksów na tę uczelnię. Z otrzymaniem indeksu wiążę się także roczne stypendium o wartości czesnego, a także atrakcyjne rabaty na kolejne lata studiów.

Konkurs skierowany jest do tegorocznych maturzystów z całej Polski. Zadanie konkursowe, jakie stawiamy, to napisanie pracy na niezwykle aktualny temat: „Pandemia – szanse i wyzwania”. Interpretację tematu pracy pozostawiamy do swobodnych przemyśleń uczniów. Liczymy, że temat konkursu skłoni młodzież polskich szkół ponadpodstawowych do przeanalizowania aktualnej sytuacji nie tylko pod kątem zagrożeń, przykrych konsekwencji, ale również, a może przede wszystkim, skłoni do dostrzeżenia szans i możliwości, jakie stworzyła pandemia.

Prace konkursowe o objętości nie mniejszej niż 3000 słów i nie większej niż 8000 słów uczestnicy powinni przesłać wraz ze wszystkimi załącznikami na adres uczelni w terminie do 30 maja 2021 roku. Laureaci Konkursu zostaną wyłonieni do 30 czerwca 2021 roku i poinformowani o otrzymaniu nagrody e-mailowo oraz telefonicznie. Uroczyste wręczenie dyplomów oraz indeksów odbędzie się podczas Inauguracji Roku Akademickiego 2021/2022 – z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Jest to dla nas szczególnie ważne z uwagi na fakt, iż naszym celem jest wsparcie zdolnej młodzieży z całej Polski, odkrywanie młodych talentów i rozwijanie polskiej edukacji.

W związku z powyższym serdecznie prosimy o rozpowszechnienie wśród Państwa społeczności załączonych przez nas materiałów marketingowych – w załączeniu przesyłamy Państwu ulotkę, grafiki konkursowe (plakat oraz grafikę do social mediów), propozycję treści ogłoszenia oraz propozycję treści do social mediów. W ten sposób chcemy dotrzeć do jak największego grona maturzystów.

Konkurs został objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, Centrum Nauki Kopernik, Fundacji Edukacyjnej PERSPEKTYWY oraz honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Wola, a także patronatami pracuj.pl oraz Towarzystwa Edukacyjnego „Vizja”.

Instagram Gmina Narewka

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 165

Powrót na początek strony