I sesja Młodzieżowej Rady Gminy Narewka

Za nami obrady I sesji nowo wybranej Młodzieżowej Rady Gminy Narewka (MRG), w której oprócz reprezentantów II kadencji młodych radnych uczestniczyli: Wójt Gminy Narewka – Jarosław Gołubowski, Przewodniczący Rady Gminy Narewka – Anatol Romańczuk, Dyrektor SP Narewka – Lilla Tarasiewicz oraz koordynatorzy i opiekunowie MRG: z ramienia Gminy – Barbara Niewiadomska-Golonko, a z ramienia Szkoły - Larysa Niedźwiedź.

W ramach podjętych 19 stycznia 2022 r. w drodze głosowania uchwał wybrane zostało prezydium Rady w składzie:
* Przewodniczący MRG – Jan Wasilczyk
* Wiceprzewodniczący MRG – Dawid Ancutko i Aleks Łuszyński

Sekretarzem Młodzieżowej Rady została zaś Gabriela Skiepko.

W wolnych wnioskach młodzi radni dyskutowali m.in. o pomysłach na atrakcyjne i pożyteczne spędzanie wolnego czasu, zwłaszcza w kontekście nadchodzących ferii zimowych. Została im również szerzej przedstawiona realizowana inwestycja budowy Centrum Sportu i Edukacji w Narewce wraz z jego przyszłą ofertą zajęć i aktywności, m.in. dla młodzieży. Planowany termin oddania budynku do użytku to październik 2022 r. Trzymajmy zatem kciuki za pomyślny finał prac!

A nowej Radzie życzymy, aby rozpoczęte doświadczenie z samorządem zaowocowało jak najciekawszymi pomysłami, z sukcesem wcielanymi w życie i podnoszącymi jakość życia mieszkańców naszej gminy!

Instagram Gmina Narewka

Licznik odwiedzin

Odwiedzana: 429

Powrót na początek strony