MKS-y w akcji!

Chcemy być sprawni, zdrowi i aktywni! Właśnie dlatego tak chętnie odwiedzamy narewkowski „Orlik” i uczestniczymy w sportowych treningach. Jeśli tylko warunki atmosferyczne nam pozwalają, trenujemy na świeżym powietrzu. Niestety, nie zawsze sprzyjają ku temu okoliczności - zwłaszcza gdy mieszkańcy palą w tym czasie opadłe liście lub gdy z kominów wydobywa się szczypiący w oczy dym...

18 listopada b.r. postanowiliśmy nieco inaczej spędzić nasze sportowe spotkanie towarzyskie. Po przyjściu na miejsce czekały na nas grabie, rękawiczki i worki na śmieci. Zaczęliśmy wielkie sprzątanie!!! Zalegające na boisku liście to przecież nie tylko ryzyko kontuzji, ale i ważna kwestia estetyczna, dlatego też nikogo nie trzeba było długo namawiać do działania. Worki zapełniały się jeden za drugim, a wspólnym porządkom towarzyszył gwar, śmiech i niekończące się dowcipne rozmowy. Po niespełna godzinie nasze obiekty treningowe wyglądały już imponująco!

Tradycyjnie mogliśmy polegać na włodarzach naszej gminy, którzy zorganizowali niezbędne do sprzątania akcesoria, a po zakończonej „akcji sprzątającej” wywieźli wypełnione po brzegi worki ze śmieciami.

Jak mawia stare porzekadło: „bez pracy nie ma kołaczy”, więc w nagrodę zjedliśmy przepyszną grochówkę z kociołka myśliwskiego, a na deser – zawsze mile przez nas widziane słodycze. Wszystkim bardzo smakowało, a najlepszym dowodem na to były prośby o tzw. „dolewkę”.

Na zakończenie zorganizowane zostały konkursy z nagrodami, które najlepszym zawodnikom wręczał koordynator całej akcji z ramienia Gminy Narewka - Zastępca Wójta, Pan Łukasz Zasim.

Korzystając z okazji gorąco apelujemy: NIE PAL LIŚCI (szczególnie, gdy widzisz nas na boisku!), a w domowych piecach wykorzystuj taki opał, do jakiego sam piec został przeznaczony! Wszystkim będzie się wówczas żyło lepiej i zdrowiej!


MKS „Białe Żubry” Narewka

Instagram Gmina Narewka
Powrót na początek strony